Ne pare rau, vizionarea acestei pagini nu este posibila in Internet Explorer 6, 7.
Pentru a explora continutul citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Pentru a beneficia de experienta completa a sitului citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Go to TOP

Citynews

Citynews
Articole scrise de Citynews
Claudiu Keșeru a înscris primul gol pentru Al Gharafa chiar împotriva echipei lui Ladislau Boloni, Al Khor.
07 Mar. 2015
02:02
0
0
Eroul mureșenilor din meciul cu Dinamo a predat o adevărată lecție de fair-play și de sinceritate, la finalul partidei.
00:01
0
84
Gabi Mureșan a fost eroul celor de la ASA Târgu Mureș în meciul cu Dinamo, dar adversarii nu s-au putut abține să nu-l ironizeze puțin pe mijlocașul ardelenilor.
00:01
0
85
Neînvins până acum pe banca lui Dinamo, în campionat, Mihai Teja a digerat cu greu eșecul de la Târgu Mureș (1-2).
00:01
0
79
Antrenorul lui ASA, Liviu Ciobotariu, și-a felicitat jucătorii pentru victoria cu Dinamo, în condițiile în care echipa sa a jucat în inferioritate numerică peste o jumătate de oră și a întors scorul.
06 Mar. 2015
23:01
0
135
ASA Târgu Mureș a învins Dinamo cu 2-1, grație golurilor marcate de Gabi Mureșan, care a făcut un meci de excepție.
23:01
0
143
ASA Târgu Mureș s-a impus cu 2-1 în derby-ul rundei cu numărul 20 din Liga 1. Ardelenii au revenit în joc după ce au fost conduși cu 1-0 la pauză, prin reușita lui Naumovski.
23:01
0
132
Gabi Mureșan reușește meciul vieții sale.
23:01
0
145
ASA Târgu Mureș o egalează pe Dinamo, în minutul 66, cu un șut senzațional al lui Gabi Mureșan.
23:01
0
159
În minutul 28, ambele echipe puteau înscrie la Târgu Mureș.
22:00
0
164
Dinamo a deschis scorul la Târgu Mureș, prin Kamil Bilinski, în minutul 43.
22:00
0
160
Ovidiu Hațegan a luat o decizie care a stârnit proteste din partea dinamoviștilor.
22:00
0
160
Antrenorul Pandurilor, Edi Iordănescu, s-a declarat extrem de nemulțumit de starea gazonului de la Piatra Neamț, unde echipa sa a reușit doar o remiză.
21:01
0
197
Dinamo a fost la un pas să dea lovitura la Târgu Mureș, în meciul cu ASA, încă din minutul 10.
21:01
0
187
Echipajele de intervenție din Dej au fost alertate vineri seara în urma unui apel la 112 care anunța că o clădire de pe strada Macazului din Dej Triaj s-a prabușit peste două persoane.
20:40
2
395
Cele două goluri ale meciului au fost reușite de Sialmas, în minutul 54, respectiv Matulevicius, în minutul 59.
20:02
0
188
Pandurii Târgu Jiu a reușit să restabilească egalitatea în partida cu Ceahlăul.
20:02
0
184
Moldovenii au dat lovitura în minutul 54! Sialmas a marcat primul gol pentru Ceahlăul, în acest retur de campionat. Ceahlăul Piatra Neamț a deschis scorul în partida cu Pandurii.
20:02
0
183
Pandurii Târgu Jiu nu a contat în atac pe durata primei reprize, dar gorjenii au trecut pe lângă gol în partea secundă a meciului. Gorjenii au irosit o situație excelentă de gol în minutul 50, la o f
20:02
0
178
Sursa Foto: lpf.ro Una dintre cele mai atractive partide ale rundei cu numărul 20 din Liga I se va disputa în Ardeal.
20:02
0
198
Sursa foto: sportulbistritean.ro Gloria Bistrița a intrat în colaps și se va retrage din campionat.
19:01
0
293
Ceahlăul Piatra Neamț a ratat o ocazie uriașă în meciul cu Pandurii, în minutul 40, la scorul de 0-0. Gazdele se apropie tot mai periculos de poarta lui Gliwa și au trecut pe lângă gol, cu cinci minu
19:01
0
198
Trupa lui Edi Iordănescu e pe cai mari, după victoria categorică obținută runda trecută, pe terenul CFR-ului (4-0).
17:02
0
197
O razie a polițiștilor clujeni în Turda și Gherla s-a lăsat cu amenzi de aproape 29.000 de lei.
16:59
0
370
Piesa ”We are the City”, prin care se vrea promovarea evenimentului ”Cluj, Capitala Europeană a Tineretului 2015”, nu s-a bucurat de prea mult succes în rândul clujenilor.
16:13
12
1621
Ceahlăul - Pandurii este programat astăzi, de la ora 18.00, pe stadionul din Piatra Neamț și contează pentru etapa a 20-a. Clubul gazdă se confruntă cu o problemă neașteptată înaintea partidei.